Credit Agricole – Konto dla Ciebie – premia do 300 zł za jedną z trzech aktywności do wyboru!

Credit Agricole logoDość intensywna promocja banku Credit Agricole w mediach łączy się również ciekawą promocją konta bankowego które oferuje.

Aktualnie możesz zyskać nawet 300zł na wybierając premię dla siebie. Co więcej sam rachunek jest bardzo korzystny jeżeli chodzi o koszty prowadzenia. Wystarczy min. 1000zł wpływu i 1 płatność kartą by cieszyć się następującymi opcjami bezpłatnie.

Zalety:

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0zł za kartę wielowalutową do konta
  • 0zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną

Sprawdź szczegóły:

Credit Agricole otwórz konto przez internet

 

Płać swoim smartfonem jak kartą:  przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych. Płać BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów. Dlaczego warto otworzyć to konto?

Dobry rachunek bankowy powinien być nowoczesny oraz tani dlatego już na początku przed podjęciem decyzji warto sprawdzić czy tak jest. Dodatkowo najlepsze konto w banku to nowoczesna bankowość internetowa czy aplikacja mobilna. Dzisiaj to już standard, który po prostu musi być!

Idealnie jeżeli bank ma w swojej ofercie promocje konta dzięki którym klient może zyskać kilkaset złotych, a w tym przypadku tak jest!

 

Oto argumenty przemawiające za otwarciem konta:

  1. Premia dla Ciebie nawet 300zł!
  2. Bardzo korzystne opcje bezpłatnie i zerowe opłaty (szczegóły ponieżej)

Konto dla Ciebie – korzystne i brak opłat

Credit Agricole konto opłaty