Konta bankowe

Dziewczyna z telefonem przy kawie, otwierająca konto bankowe.Polskie banki starają się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Coraz większą grupę osób stanowią obcokrajowcy. Osoby z zagranicy które przyjechały do Polski w celach zarobkowych czy edukacyjnych. Studenci, młodzież, czy osoby pracujące obecnie mogą założyć atrakcyjne konto bankowe.

Wiele ułatwień szczególnie dla pracowników Ukrainy

Banki wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, mają w swojej ofercie konta dla obcokrajowców. Dzięki temu, nawet nie znając dobrze języka Polskiego można liczyć na wsparcie instytucji i sprawnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Taki rachunek może być bezpłatny, wystarczy spełnić kilka podstawowych zasad (tak jak w przypadku zwykłego konta). Po prostu wykonać kilka transakcji kartą debetową.

Konto otworzysz przez Internet

Poniżej przedstawiamy dwa rachunki, gdzie założysz konto prosto i bez zbędnych formalności. Całkowicie przez internet, możesz otworzyć swój pierwszy rachunek w Polsce. Rekomendowane przez PolecaneKonta.pl. Szczególnie polecamy dwa banki – pierwszy to PKO Bank Polski (największy polski bank), drugi to Getin Bank.