konto w banku musi być mobilne i wygodne!

Bankowość Elektroniczna Bank Millenium
fot. Bankowość Elektroniczna Banku Millenium

Do korzystania z konta bankowego przyzwyczajamy się bardzo szybko, poznajemy system informatyczny czyli tak zwaną bankowość internetową, odkrywamy poszczególne funkcje i po kilku chwilach potrafimy się już dobrze poruszać po naszych usługach i całym koncie.

Jednak dużym ułatwieniem jest gdy bankowość elektroniczna, jest po prostu wygodna, intuicyjna oraz prosta. I na to polecamy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze dobrego rachunku bankowego. To żeby był darmowy jest ważne, ważne są dodatkowe usługi. Ale z biegiem czasu, to że nic nie płacimy za konto będzie dla nas miało mniejsze znaczenie niż wygoda i prostota w korzystaniu z podstawowych funkcji na co dzień.

Wybierając konto zwróć uwagę na:

  • prostotę użytkowania bankowości internetowej
  • możliwość łatwej obsługi bankowości na urządzeniach mobilnych
  • możliwość korzystania z aplikacji mobilnej banku na urządzaniach iOS oraz Android
  • systemy zabezpieczeń – z jakich sposobów korzysta bank (hasła sms, tokeny, piny)

Polacy coraz więcej korzystają z internetu oraz usług mobilnych i przekonują się do nich praktycznie codziennie. Z pewnością dziedziną która przoduje w rozwiązaniach technicznych jest bankowość. Dlatego warto by serwis internetowy był w zaprojektowany w technologii responsive design czyli umożliwiającej automatyczne dostosowanie się bankowości elektronicznej do urządzenia na którym jest uruchamiana (zmienia się m.in rozdzielczość ekranu, a co za tym idzie zmienia się układ różnych funkcji). Liczy się również bezpieczeństwo – czyli sposoby autoryzacji naszych transakcji.

Liderem w technologiach mobilnych jest BANK MILLENIUM który oferuje konto Konto 360° , swoją bankowość odświeża również ING oferując Konto z Lwem Direct.

Warto wybrać mądrze – przede wszystkim wygodnie internetowo!

Zachęcamy do zapoznania się z również z innymi dobrymi kontami na naszym portalu -> dobre konta bankowe