Porównywarka Kont Młodzieżowych

Młodzi ludzie bardzo chętnie korzystają z nowoczesnych technologii. Nasze dzieci biegle posługują się smartfonami oraz komputerami od najmłodszych lat, dlatego dobrze jest by od samego początku uczyły się odpowiednio zarządzać swoimi finansami. Takim małym, ale tak naprawdę dużym wydarzeniem w życiu każdego dziecka jest jego pierwsze konto bankowe młodzieżowe.

Ikonka pieniądze kontoPoniżej podpowiadamy gdzie obecnie otworzysz dobry rachunek dla swojego dziecka. To bardzo proste i szybkie ponieważ nie musisz odwiedzać w tym celu placówki bankowej. Dla najmłodszych polecamy konto dla młodych w mBanku, możesz go otworzyć dla dziecka od 13ego roku życia. Prowadzenie jest bezpłatne, a mBank to jeden z najpopularniejszych banków wśród młodzieży. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest to pierwszy internetowy bank założony w Polsce.

nasza rekomendacja: każde dziecko, które od najmłodszych lat uczy się zarządzać swoimi pieniędzmi np. kieszonkowymi (oszczędzając, wydając pieniądze, sprawdzając stan na koncie) w przyszłości lepiej poczuje wartość pieniądza i będzie dobrze gospodarować finansami domowymi

Konta młodzieżowe

Ważnymi zaletami dla naszej pociechy w przypadku konta w mBanku będzie:

  • Bezpłatny rachunek z kartą do 20 roku życia.
  • Unikatowa karta z własnym zdjęciem lub projektem.