warto otworzyć konto teraz – ponieważ potem będzie drożej

Wygląda na to że początek nowe roku, czyli pierwszy kwartał będzie czasem podwyżek opłat związanych z prowadzeniem rachunków bankowych. Duża konkurencja sprawiła, że obecnie możemy jeszcze wybierać z pośród ofert dostępnych za darmo. Są to bardzo dobre rachunki bankowe, w sprawdzonych bankach w Polsce i warto z nich korzystać. Jednak jak wskazują ostatnie analizy, wiele banków szykuje się do zmiany opłat, niestety na niekorzyść swoich klientów. Spowodowane jest to nieustannym szukaniem zysku przez instytucje bankowe oraz nałożeniem podatku bankowego (co niestety przekłada się na podniesienie opłat za swoje usługi – w tym przypadku konta bankowe).

Zima Banki Konta

Poniżej prezentujemy aktualną listę dobrych kont gdzie znajdziesz najtańsze obecnie oferty. Warto się zasugerować i jeszcze skorzystać:

Mądry wybór, do również dobra decyzja. Nie warto przepłacać – jeżeli obecnie Twój rachunek nie jest za darmo, warto pomyśleć nad jego zmianą (puki jeszcze dostępne są atrakcyjne promocje). Dobrym rozwiązaniem jest również otworzenie sobie drugiego konta (darmowego) gdzie możesz korzystać i testować na co dzień. Czyli np. traktować go jako konto na zakupy. W przypadku gdy się sprawdzi – docelowo możesz przejść na ten rachunek i może się stać on dla Ciebie podstawowym.