bezpłatne konto w banku

Darmowe Konto Bankowe

Konto bankowe to produkt bankowy z którego praktycznie każdy z nas korzysta na co dzień. Warto więc nie przepłacać, co więcej – dodatkowo zarabiać (np. na dobrym oprocentowaniu lub programach cash back). Teraz to możliwe, banki działające w Polsce oferują swoim klientom darmowe konta bankowe. Czyli korzystając na co dzień z rachunku ROR (dokonując opłat kartą debetowa), nic nie zapłacimy, prawdziwe 0 zł w skali roku. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla nas samych oraz naszego portfela.  Niestety nadal funkcjonują również rachunki, które kosztują swoich właścicieli nawet ponad 100zł – patrząc sumarycznie na poniesione opłaty. Dlatego tym bardziej warto zastanowić sie nad przejściem do innego banku i zmianą swojego podstawowego rachunku  z którego korzystamy codziennie. Na takiej operacji możemy tylko zyskać.

Poniżej chcemy przedstawić Ci najlepsze obecnie konta bankowe, które są dostępne w Polsce. Każdy z rachunków otworzysz całkowicie przez internet, wystarczy złożyć wniosek.

Darmowe konto to bardzo ważna rzecz, więc naprawdę nie ma się co zastanawiać nad zmianą, oto najlepsze konta które możemy śmiało polecić. Korzystanie z nich jest bardzo proste i wygodne: