Porównywarka Kont Bankowych

Wybierz z nami odpowiednie konto osobiste dla siebie. Ciesz się z wygodnej bankowości elektronicznej, nowoczesnej aplikacji mobilnej do konta oraz szeregu dodatkowych usług często oferowanych za darmo. Poniżej przedstawiamy konta bankowe które otworzysz online. Możesz porównać podstawowe parametry oraz sprawdzić ocenę naszych użytkowników.

Ranking Kont Osobistych

Rachunek bankowy to podstawowy produkt oferowany przez każdy bank. Obecnie konto w banku posiada większość Polaków. Najważniejsze cechy, które powinno posiadać konto bankowe to wygoda użytkowania oraz niskie koszty prowadzenia. Dobre konto oferuje także dodatkowe usługi takie jak np. limit w koncie, rachunek oszczędnościowy, aplikacja mobilna, karta kredytowa, ubezpieczenie czy atrakcyjnie oprocentowana lokata dla nowych klientów.

 

Dobór konta bankowego zależy od upodobań oraz potrzeb każdego z nas. Dla jednych osób istotne jest wygodne korzystanie i obsługa rachunku, inni zwracają uwagę na to by konto było jak najtańsze. Coraz więcej Polaków korzysta z aplikacji mobilnej dlatego to również ważny czynnik który powinien wpłynąć na twoją decyzję.  Zauważ, że miłym dodatkiem jest tak zwany „MoneyBack” czyli zwrot środków za transakcje gdy zapłacisz kartą debetową w sklepie.

nasza rekomendacja: każde konto ma swoje zalety. My rekomendujemy konto w PKO Banku Polskim z tego względu że oferuje bardzo dużo. Jest nowoczesne, a dodatkowo to największy bank na dodatek polski.

Poniżej porównasz aktualne oferty rachunków oferowanych przez banki. Zauważ, że dzisiaj jedno konto to zbyt mało i wiele osób korzysta z kilku rachunków płatniczych, dzieli tym samym swoje płatności i oszczędności na różne grupy. Takie podejście umożliwi ci wygodne zarządzanie domowym budżetem, podpowiadamy by wykorzystać ten pomysł.