Porównywarka Kont Bankowych

Wybierz z nami odpowiednie konto osobiste dla siebie. Ciesz się z wygodnej bankowości elektronicznej, nowoczesnej aplikacji mobilnej do konta oraz szeregu dodatkowych usług często oferowanych za darmo. Poniżej przedstawiamy konta bankowe które otworzysz online. Możesz porównać podstawowe parametry oraz sprawdzić ocenę naszych użytkowników.

Ranking Kont Osobistych

Rachunek bankowy to podstawowy produkt oferowany przez każdy bank. Obecnie konto w banku posiada większość Polaków, dostępne są również konta firmowe dla przedsiębiorców. Najważniejsze cechy, które powinno posiadać konto bankowe to wygoda użytkowania oraz niskie koszty prowadzenia. Dobre konto oferuje także dodatkowe usługi takie jak np. limit w koncie, rachunek oszczędnościowy, aplikacja mobilna, karta kredytowa, ubezpieczenie czy atrakcyjnie oprocentowana lokata dla nowych klientów.

 

Dobór konta bankowego zależy od upodobań oraz potrzeb każdego z nas. Dla jednych osób istotne jest wygodne korzystanie i obsługa rachunku, inni zwracają uwagę na to by konto było jak najtańsze. Coraz więcej Polaków korzysta z aplikacji mobilnej dlatego to również ważny czynnik który powinien wpłynąć na twoją decyzję.  Zauważ, że miłym dodatkiem jest tak zwany „MoneyBack” czyli zwrot środków za transakcje gdy zapłacisz kartą debetową w sklepie.

nasza rekomendacja: każde konto ma swoje zalety. My rekomendujemy konto w PKO Banku Polskim z tego względu że oferuje bardzo dużo. Jest nowoczesne, posiada dobrą aplikację mobilną, wiele funkcjonalności a dodatkowo jest to największy bank w Polsce.

Zobacz także aktualne promocje kont bankowych

Poniżej porównasz aktualne oferty rachunków oferowanych przez banki. Zauważ, że dzisiaj jedno konto to zbyt mało i wiele osób korzysta z kilku rachunków płatniczych, dzieli tym samym swoje płatności i oszczędności na różne grupy. Takie podejście umożliwi ci wygodne zarządzanie domowym budżetem, podpowiadamy by wykorzystać ten pomysł.

Jak założyć konto w banku? To proste wystarczy wybrać jedną z przedstawionych poniżej propozycji. Możesz przeanalizować kilka i zdecydować która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Banki które umożliwiają założenie konta Online

Jakie konto bankowe wybrać?

Dobry rachunek powinien posiadać kilka cech i parametrów. W zależności od osoby dla jednych ważniejsze będą koszty prowadzenia, dla innych obsługa konta bankowego. Dlatego na samym początku odpowiedz sobie na pytanie na jakie usługi liczysz oraz co jest dla Ciebie istotne?

Oczywiście można połączyć wiele korzyści w ramach jednego produktu, wtedy wychodzi nam konto idealne z którego będziemy bardzo zadowoleni! A o to przede wszystkim chodzi, bo grunt to cieszyć się z dobrego wyboru na co dzień.

Podstawowe cechy które powinno posiadać najlepsze konto bankowe

  • opłaty i koszty rachunku bankowego – to ważna sprawa dla większości klientów. Przede wszystkim podstawowe operacje czy funkcjonalności powinny być za darmo, także prowadzenie rachunku powinno być darmowe.
  • wygodna bankowość internetowa – to już dzisiaj podstawa! Praktycznie obsługa rachunku sprowadza się do naszego logowania do bankowości przez internet.
  • aplikacja mobilna do konta – po bankowości internetowej jest to kolejny kanał dostępu do naszego konta. Powinna być intuicyjna i prosta, umożliwiająca szybką weryfikację salda i wykonanie podstawowych operacji na rachunku.
  • dodatkowe usługi – dla niektórych to dodatek, dla innych coś bez czego nie mogą funkcjonować np. limit w koncie czy powiadomienia SMS.
  • zwroty za zakupy – to atrakcyjna oferta niektórych banków. Do konta oferują możliwość zwrotu części wydatków, gdy płatności dokonamy kartą lub przez internet. Przykładowo kupując np. modną sukienkę możesz otrzymać kilka % zwrotu kwoty którą wydałaś na zakupy.

To tylko kilka podstawowych cech, które powinno spełniać dobre konto bankowe. Każdy ma swoje preferencje, dlatego warto się zastanowić, przeanalizować i podjąć dobrą decyzję!